Najlepsze sale w Warszawie

Just another weblog

Hey there! Thanks for dropping by Theme Preview! Take a look around
and grab the RSS feed to stay updated. See you around!

Konferencyjne Sale – Wawa

Przeprowadzenie konferencji nie jest łatwym zadaniem. Jakkolwiek jest to do zrobienia, chociaż tak aby ułatwić sobie pracę koronnym elementem jest dobre miejsce na konferencję.


Pałac Prymasowski – Centrum Konferencyjno – Wystawiennicze umożliwi nam największy prawdopodobny komfort. Zaopatrzone jest w 6 bajecznych w pełni urządzonych w najnowocześniejszy sprzęt sali. Co więcej miejsce to posiada perfekcyjną restaurację. Pałac ten jest niesłychanie luksusowym oraz kapitalnym obiektem, który jest położony w samym centrum warszawskiej Starówki. Jest to imponujące miejsce do uzyskania rozlicznego rodzaju spotkań takich jak konferencje czy bankiety ewentualnie imprezy okolicznościowe. Zabytkowe wnętrze nadaje niestereotypowy klimat. Do dyspozycji mamy sześć sal, jakie różnią się nie jedynie rozmiarem, lecz dodatkowo klimatem, a to pozwala na zorganizowanie przeróżnych wydarzeń o opcjonalnym zakresie. Na nasze życzenie możemy otrzymać kompleksową obsługę imprezy, a także możemy uzyskać scenariusz oraz oprawę imprezy. Pałac Prymasowski – Centrum Konferencyjno – Wystawiennicze umożliwia także catering i obsługę artystyczną oraz techniczną.
Jest to szczerze wspaniałe miejsce na zorganizowanie konferencji bądź kongresu a także szkolenia. Profesjonalny sprzęt i wyborny catering dokona, iż każdy gość będzie czuł się niezwykle komfortowo i na długo zapamięta konferencję bądź spotkanie załatwione w tym miejscu.

 

Both comments and pings are currently closed.